VW Passat TDI -00

Shitet nga: Bahri 21 Nën 16:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Shkodër
Volzvagen pasat TDI, DI te kuqe kamio automatik,disqe 16 me vler 300 ero ,xhama elitrik,tapiceri me veshje cope,makina esht e ardhur nga gjermania me dogan te paguar,dhe esht gati per tu targuar.makina eshte ne nje gjendje perfekte si ne pjes gjenerike,dhe ne shasi.makinen mundesisht e shes edhe me garanci sepse eshte super.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim