VW Passat 1.9 diesel -99

Shitet nga: Gersi 20 Krr 11:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Shkodër
volkswagen Passat 1.9 TDI Cambio manuale ne gjendje shum te mir gjenerike dhe motorrike.tapiceri lekure.sedilje me ngrohje.xhama elektrik.drita xenon etj..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim