VW New Beetle diesel -00 shitet dhe nderrohet ur..

Shitet nga: flori 02 Sht 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Shkodër
New beetle super me pak km dhe ne gjendje te kenaqshme.ka nevoje per gjera te 300 mije lek sherbime per ta bere super dhe letrat I kane mbaruar nga janari.nderrohet me makine automatike,sllon e-clas etj.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim