VW Golf dizel -00

Shitet nga: Zeni 04 Nën 23:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Shkodër
SHES VW GOLF IV NE GJENDJE PERFEKTE DHE ME TE GJITHA SHERBIMET E BERA KOHET E FUNDIT . MAKINA ESHTE E PAJISUR ME LETRA TE RREGULLTA. CMIMI ESHTE 2500 EURO . TE INTERESUARIT MUND TE ME KONTAKTOJNE NE NR E CEL 0688400478. FALEMINDERIT !!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim