VW Golf 4 diesel -02

Shitet nga: bruno 24 Sht 15:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Komuna: Shkodër
golf 4 130 cv e ardhur tani nga italia me dogan dhe siguarcion te prere per dokumenta nuk ka nevoj per nje vit....kush te jet i interesuar mund te kontatoj..faleminderit
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim