VW Golf 2 -88

Shitet nga: izmir 17 Tet 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

800 LEK

Komuna: Shkodër
golf 2 motorri benzin & gaz kamjo automatike timu hidraulik pa letra dhe letrat nuk i bahen
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim