VW Sharan diesel -98

Shitet nga: Manuel 11 Nën 14:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Makina eshtre ne gjendje te mire, goma te reja dhe ka dogane te paguar,
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim