Ushit Mercedes ML 270 diesel -02 shitet- nderrohet

Shitet nga: ML 01 Tet 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 940 EUR   6 650 EUR

Komuna: Shkodër
Shitet ML 270 viti 2002-2003 Xhama te zi origjinal temper te shkruara dhe ne letra.sensor parkimi para dhe prapa,disqe 17 AMG me goma te reja .Muzika e kompletuar me Amplifike ,DVD,Navigator, Boksa,krikator 6 CD te gjitha te markes ALPIN. Cmim I diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim