USHİT..FLM.

Shitet nga: sinan 23 Sht 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 900 EUR

Komuna: Shkodër
Shes makine Ford model 2007 1.6 TDCI ,

Shes makine Ford vite prodhimi :12/ 2006 nafte 1.6 TDCI ,Ngjyre gri e erret. Produkt i Gjermanisë (në dokumente). makinë shumë të fortë.Gomë rezervë kurrë nuk ka përdorur!
Unë dua të shitur këtë makinë, sepse unë do të përdorë makinën e kompanisë atëherë dhe kam nevojë për disa të holla. ajo është në gjendje shumë të mirë dhe shans shumë të madh për të blerë një makinë të tillë këtë.
Makina eshte me dokumenta shqiptare me siguracjon te paguara. mekanikisht dhe fizikisht në kushte shumë të mira.
Pa aksident. Targe Ere
Shume ekonomike, Konsumi shum i ulet 4lt jasht qyteti dhe 5.2lt neper Tirane ( 45 lt= 800 km)
Makina ka bere : 125 000 km original. Keto km i ka te veta (mund te kontrollohet me komjuter per ti vertetuar) Makina eshte ne gjendje motorrike dhe xhenerike te shkelqyer ,
Te gjitha serviset i jane bere ne kohen e duhur.
Klima , 2 xhamat jane elektronik,ABS, SRS 2 AIRBAG,komanda te timoni,radio cd, immobilizier, goma 70%. Brenda automjetit dhe bagazheve ka hapësirë ​​të madhe.


Nëse vëreni ndonjë problem apo defekt, unë garantoj paguar shpenzimet.
Makina esht perdorur vetem nga nje person.


Cmimi makines :3900 € Euro.


per me shum info;
067 404 05 30
SINAN
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim