U Shit Land Rover Discoveri 2.5 td5 diesel -00

Shitet nga: Land Rover Discover 2 23 Krr 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 900 EUR

Komuna: Shkodër
Land Rover Discover vitit 2000 4x4 Automat.disqe 16 me goma 4 stineshe te vendosura ne mars 2014. Kondicioner Automat. Me motorr 2.5 td5. Shitet dhe nderrohet me E clas 2003 automat,passat 2004 automat,golf 5 automat ose audi A 4 2003 automat.cmimi 5900 € i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim