U SHIT FLM MERRJEP

Shitet nga: punto 13 Jan 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR

Komuna: Shkodër
shitet fiat punto 1.2 4 dyersh ne gjendje fantastike nga ana motorrike dhe gjenerike nuk ka as edhe nje problem eshte full makina ka nje vite qe ka ardhur nga italia ka letren e siguracionit dhe ka bere me pak se 1000km ne shqiperi ajo shihet edhe vete ne foto eshte ne rregull ESHTE PA DOKUMENTA 131 MIJE KILOMETRA ORIGJINALE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim