U SHIT!!! Audi A8 dizel -01

Shitet nga: Gabriel 17 Nën 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Shkodër
Audi a8 viti 2001 diesel
4x4
Dokumenta te rregullt
Kamio automatike
klima
Tapiceri lekur
Serdile elektrike dhe me ngrohje para mrapa
Dopio xham
pasqyrat me palosje dhe antiverbuse
larje feneresh
xenon light
makin shum e bukur dhe e rahatshme
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim