U..shit....flm..merrjep.al..

Shitet nga: xx 22 Tet 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Shkodër
Volkswagen/VW Polo 1.9 Nafte. Eshte ne gjendje shume te mire sepse ne qe e perdorim jemi vete mekanik, Nuk eshte me turbo. Eshte me 112000 kilometra, Gjama elektrik, Kondicioner, Abs, Airbag, etj. Te shtuara ne te jane. 3000 Wat Muzik, Antifurt, 4 amortizator sportiv, Timon sportiv, Disqet e aluminit, Mermida sportive, Dhe shum aksesor te Tjere.
Okazion!!!!!!!!!!!!!
Okazion!!!!!!!!!!!!!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim