Smart ForTwo benzin -99

Shitet nga: mandi 11 Krr 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 400 EUR

Komuna: Shkodër
SHITET MAKIN MODEL SMART. MAKINA SAPO KA ARDHUR NGA GJERMANIA DHE ESHT ME DOGAN TE PAGUAR. MOTORRI I MAKINES ESHT 600 KUBIK BENZIN ME KONDICIONER, TAVANI ME GJAM DHE MARSHA AUTOMATIKE. MJETI ESHT NE GJENDJE TE PERKRYER DHE PER CMIMIN MUND TE DISKUTOHET
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim