Seat ibiza 1.4 16v -03

Shitet nga: diti 13 Sht 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Shkodër
okazion seat ibiza 1.4 16v benzin makina ka 69000 km originale e gatshme per cdo lloj prove kseno disqe alumini 15 makina eshte shum e paster si tapizeri jasht ka disa gervishtje kasetofon usb dhe cart memorie..shitet per arsye emigracioni ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim