Seat IBIZA benzin -00

Shitet nga: Seat 28 Gsh 22:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-   1 200 LEK

Komuna: Shkodër
me letra dhe me te gjitha sherbimet e sapo bera. 1.4 benzine
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim