Seat Alahambra 1.9 tdi -05

Shitet nga: ben dema 21 Nën 14:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Komuna: Shkodër
shitet seat alahambra 1.9 tdi tkuqe, 6+1 me taksa dhe siguracion te paguara per 1 vit
goma te reja, disqe alumini, sensor parkimi, nxemje sedilesh etj
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim