SEAT TOLEDO 1.6 BENZINE GAZ -02 . super ekonomi..

Shitet nga: SEAT 06 Tet 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Shkodër
SHES SEAT TOLEDO,1.6 BENZINE+GAZ,VITI 2002
FULL OPSION..... NE GJENDJE SHUM TE MIRE MOTORIKE DHE XHENERIKE.....KUJDES.... SHUME SHUME EKONOMIKE.....
ME DOKUMENTA TE PAGUARA PER 1 VIT
MAKINA ESHTE E MBAJTUR SHUM MIRE SI BRENDA EDHE JASHTE....cmimi i padiskutushem..flm.....e shes se dua te iku nga shqiperia....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim