Renault Megane -03

Shitet nga: Alban 14 Shk 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Megane
Renault Megane 1.5 -03
Makina eshte ne gjendje te perkryer, 3 dyershe dhe shume e paster. Ka dolumentacion te rregullt dhe shte e gatshme per cdo lloj kontrolli.
Cmim i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim