Renault Clio 2002

Shitet nga: Clio 12 Nën 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
Renault clio 2 ,benzine 1.4 , I 2002 , tek der , full airbag edhe ne sendilje,pasqyra me levizje me buton dhe xhamat,ne gjendje te persosur e pa prekur,look dhe motorr te 2004 ,ekonomike,manuale,mbyllje gjendrore me pult.dokumentacion te rregullt deri tetor 2016
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim