Renault Clio 1.2cc benzine -00

Shitet nga: briland 21 Sht 09:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Shkodër
shitet renault clio e vitit 2000 1.2 benzine,me 4 dyer ne gjendje te mire motorike dhe xhenerike me 160000km te kaluara...makina eshte me te gjitha dokumentat e rregullta dhe me targa te reja..cmimi eshte 1600euro i diskutueshem!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim