Range rover 3.0 Vogue -05

Shitet nga: lumi 03 Dhj 17:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

11 000 EUR

Komuna: Shkodër
Kam per te shitur nje Range Rover Vogue i ardhur nga Italia viti 2005 full ,full optional!!! Me dogane te paguar dhe me kilometra originale .Makina eshte ne gjendje krentesisht e re ku ju mund te beni cdo lloj kontrolli.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim