Range Rover 2.5 diesel -01

Shitet nga: Gjenaro 22 Dhj 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 300 EUR   6 500 EUR

Komuna: Shkodër
Range Rover 2001 motor 2.5 Diezel ,tapiceri lekure ngjyr bezh ne gjendje shum te mire motorike ...Qmimi i diskutushem bejm dhe nderrim ...
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim