Peugeot 306 1.9 dizel -99

Shitet nga: Toni 07 Jan 23:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 306
Peugeot 306 viti 1999, motorr nafte 1.9 pa turbo, super ekonomik 4-5 litra per 100 klm.
Ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike, me kondicioner, mp3 player me usb, xhama elektrik, mbyllje qendrore me pult. Makine e perdorur vetem ne qytet.
Te gjitha letrat e paguara deri ne korrik 2016. Me te gjitha sherbimet e sapo bera, vaj filtra etj...
E gatshme per c'do lloj prove!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim