Peugeot 37 1.6 benzin -01 Nderrohet

Shitet nga: peugeot 28 Shk 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Komuna: Shkodër
Xhama te zinj origjinal, sensor para dhe mbrapa dvd, xenon etj
Targa aa dekumenta te paguara per nje vit.makina eshte ne Gjendje shume te mir gjenerike dhe motorrike po ashtu edhe nga ana e jashtme eshte shume e paster.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim