Peugeot 307 cabrio -03

Shitet nga: peugeot 307 cabrio 04 Gsh 14:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 700 EUR

Komuna: Shkodër
Peugeot 307 cabrio
Tapiceri lekure
Navigato,sensor parkimi
Makina eshte shume e bukur dhe ne gjendje shume
te mire
Makina eshte e targuar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim