Opel astra

Shitet nga: Opel 03 Dhj 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shitet Opel astra 1,3 nafte ne gjendje shum te mire,me letra shqiptare.ne gjendje te mire si nga ana motorrike ashte dhe nga ana xhenerike.e gatshme per cdo prove.cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim