Opel Meriva dizel -04

Shitet nga: meriva 27 Maj 13:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 750 EUR

Komuna: Shkodër
vetura posa ka ardhe nga zvicerra dhe gjendet ne prishtin

ESHT E PADOGANUAR DIZELL 1.7 CDTI

TE GJITHA SERVISET E RREGULLTA DHE PARA SE TE NISEM PER RRUG KAM NDERRUE GOMAT E REJA
DHE KOMPLET SERVISIN ME SET

GARANTOJ PER KILOMETRA DHE DOKUMENTE
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim