Opel Corsa 1.3cdti -05

Shitet nga: Timi 09 Nën 11:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Komuna: Shkodër
Makina eshte ne gjendje perfekte.dhe me dogan te paguar
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim