Opel Astra diesel -92

Shitet nga: Angjelini 28 Maj 14:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

500 EUR   1 000 EUR

Komuna: Shkodër
makina asht e kompletuar me gjitha sendet e nevojshme ,me dokumenta te rregullta dhe te paguar gjitha..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim