OPEL VECTRA VITI 2005 CMIMI 5700EURO -05

Shitet nga: samirad 14 Krr 15:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Komuna: Shkodër
vetura i ka gjitha opsionet siq shihen dhe neper fotot sediljet me ngrohje dhe me ftohje electronike mbyllja me pult dhe tapiceria lekur ngjyr qumshti si dhe sensor para dhe mrapa per te ber parkimin me te thjesh
motorri i makines diesel 1.9 nuk hargjon shum si makin e rend qe esht.teper economike disqet aluminit jan te origjines .faleminderit per mirkuptimin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim