OPEL OMEGA KARVAN -02

Shitet nga: Kujtim 05 Krr 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 890 EUR

Komuna: Shkodër
OPEL OMEGA VITI2002 NAFTE MOTORRI ESHTE ME ZINXHIR SI BENXI DHE SHUME I MIRE KAMJE MANUALE KLIMA AUTOMATIK XHAM+PASQYRA ELEKTRIKE SEDILJE ELEKTRIKE+ME FRYMJE
DY CELSA ME ANTIFURD
DISQE ALUMINIT
DRITA KSENON ORIGJINALE
MAKINA E ARDHUR NGA GJERMANIA
DOGANA E PAGUAR
CMIMI 2890 EURO
TEL 00355692099789
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim