Mercedez Benz E class 200 -92

Shitet nga: lorenc jakaj 24 Tet 20:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Shkodër
Kam per te shitur Mercedez Benz E class 200.
makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.
viti i prollimit eshte 1992.
lende djegse dizel.
makina eshte e paisur me kondisoner dhe srs airbag.
edhe eshte e gatshme per xhdo lloj prove.
chmimi 1500 euro.
cel 0685018020
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim