Mercedes benz ml 270 -03

Shitet nga: lumi 11 Nën 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 700 EUR

Komuna: Shkodër
Kam per te shitur nje Mercedes benz ml 270 viti 2003 i ardhur nga Italia me kilometra originale dhe ne gjendje te shkelqyer ku mund te beni cdo lloj prove qe deshironi.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim