Mercedes benz a 170 avangard -00

Shitet nga: miri 06 Gsh 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Shkodër
shes mercedes a170 vit 2001 makina esht ne gjendje shum te mir dhe esht me dogan te pagume 2500euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim