Mercedes E270 CDI -03

Shitet nga: redi 16 Dhj 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 500 EUR

Komuna: Shkodër
Makina eshte shum e mire dhe e mirmbajtur ,me gjitha sherbimet e bera kush eshte i interesuar te per kete lloj mjeti makina nuk ka asnje mangesi .dhe me dokumenta te rrregullta,e shes se dua makin me te vogel.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim