Mercedes E 280 Cdi -07

Shitet nga: Sead07 03 Dhj 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Shkodër
Mercedes Benz E-Class 280 cdi Evo.
Vit prodhimit 2007
Abs,srs,esp, 4 xhama , 2 pasqyra elektrike
Sensor parkimi para dhe mrapa.
Kseno origjinale,telefon navigator te madh,
Sedilje elektrike, me ngrohje edhe me.memorizim
Klima tronik me 4 zona.Kamio automatik-tiptronik.
Disqe alumini komanda ne timon edhe pilot automatik
Sallon gjysme lekure dhe gjysme meshine.
MAkines i jane ber te gjitha sherbimet dhe eshte ne gjendje shume te mirr motorrike
Dhe xhenerike.Makina ka ardhur prej gjermaniet edhe eshte e gatshme per cdo lloj prove.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim