Mercedes E 250 dizel -94

Shitet nga: oni 25 Nën 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 200 EUR

Komuna: Shkodër
Mercedes benz e_class 250 viti 1994 ,2 airbag,kondicioner,abs.kamio manuale..makina eshte ne gjendje shum te mire motorrike dhe xhenerike.Eshte e pajisur me dokumenta te rregullta... NR..0695558045
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim