Mercedes E 220 dizel -04

Shitet nga: ska 09 Sht 20:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

8 700 EUR

Komuna: Shkodër
Makinat eshte ne gjendje shume te mire... Gomat 90% , eshte ekonomike ,
Sedile lekure , disqe origjinale , xenon dhe edhe e gatshme per cdo lloj prove .
Makina ndodhet ne Shkoder...cmimi eshte i diskutueshem , telefononi per me shume info..FLM per mirekuptimin
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim