Mercedes C220 dizel -02

Shitet nga: Ilir 01 Sht 18:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Shkodër
Shitet Mercedes-Benz C220 i vitit 2002 ne gjendje te shkelqyer me dogane dhe letra te paguara deri ne muajin gusht te vitit 2015,makina nuk ka bere asnje aksident.Faleminderit per mirkuptimin.Cmimi i padiskutueshem.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim