Mercedes C220 cdi -99

Shitet nga: shkoder 25 Nën 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 300 EUR

Komuna: Shkodër
sensor parkimi, sedilje me ngrohje xhama me refleks pasqyre diten dhe te zi naten
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim