Mercedes C 250 diesel -97

Shitet nga: emanuel velaj 14 Nën 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 200 EUR   2 600 EUR

Komuna: Shkodër
makina eshte ne gjendje punet shum e mir dhe shum e majtur,makina shitet per arsye emigrimi
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim