Mercedes C 230 benzin 02

Shitet nga: aldo 07 Dhj 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Komuna: Shkodër
07/2002 viti.
145 kW (197 CV)
ABS
Airbag per pasegjerin
DisQE 18
Mbyllje centralizume
Drita Mjegulle
Tavan Panoramik
makina eshte ne gjendje perfekte si nga pjeset motorrike dhe mekanike...shitet per arsye se me nevojitet nje makin me kater dyer.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim