Mercedes C 220 diesel -01

Shitet nga: david 01 Krr 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Shkodër
Shes Benc C class.
Fuqia motorrike 2200
Kilometra 173.000
Ne gjendje te shkelqyer llamarine dhe motorri.
Tapiceri lekure ngjyre pane.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim