Mercedes C TDI

Shitet nga: robert 08 Shk 02:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 450 EUR

Komuna: Shkodër
MERCEDES BENZ C 250 TDI ne gjendje shum te mir dhe me dokumenta te paguara makinat sapo kan ardhe nga italia cmimi esht i arsyshem cmim i diskutushem faleminderit .

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim