Mercedez benz ML 270 dizel -00

Shitet nga: ML 04 Dhj 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 270
Mercedez benz ML 270 manuale me te gjitha sherbimet dhe dokumentat e kryera
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim