Mercedes Benz e 200

Shitet nga: Dikeljan 04 Dhj 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 800 LEK

Viti: 1989
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Shkodër
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Shes Mercedes Benz e 200 eshte ne gjendje shum te mir ka dhe letrat e paguara deri ne gusht
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim