Mercedes-Benz c220 Automatik -00

Shitet nga: Ali 22 Nën 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Shkodër
Shitet, MERCEDES-BENZ C 220 station wagon, 2200 cc, 245871 klm., viti i qarkullimit 12/2000, ngjyrë gri, fenerë Xenon, në gjëndje të mirë motorike dhe xhenerike, naftë, radio-cd, sedilje sedilje, service xhenerik service, kondicioner, 4 airbags, pasqyra elektrike, celësa elektrik, xhama elektrike, automatike, SHITET MERCEDES BENZ C220 ME KAMBIO AUTOMATIKE NE GJENDJE TE MIR MOTORRIKE DHE XHENERIKE 6.7L/100KM, cmimi 3,000 € i diskutueshem, tel +355666560335, +355674734054
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim