Mercedes Benz ML 270 CDI -03

Shitet nga: al 17 Tet 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

7 200 EUR

Komuna: Shkodër
Mercedes Benz ML 270 CDI,,,viti 2003...
Targa AA 501 IH,,,(targimi i pare para 5 muajsh ...
Taksa e Siduracion te paguara per nji vit.
Kambio Automatike /Tiptronik,,,Klimatizator,Pilot Automatik,Navi etj
Kamera Parkingu , etj ...
Xhama te Zinj Origjinal (i ka te shenuara dhe ne Lejen e Qarkullimit)
Vaj,filtra,4 Ferrota te sapo nderruara (me fatura)
Cmimi 7200 Euro
Cel: 069 878 55 90
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim