Mercedes Benz Esprit 220 Diesel -98

Shitet nga: Gazmir 11 Dhj 01:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Shkodër
Shes makine Mercedes Benz e ardhur nga Gjermania,viti i prodhimit 1998 karavan me nafte,kamjo automatike,kondicioner xhama elektrike,Makina eshte e hyre ne gusht te ketij viti,dhe eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe gjenerike.Per me teper mund te kontaktoni ne nr e tel; 0692545357 si dhe nepermjet e-mailit.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim